Menu

31 Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB 2018

Wrzesień 14 2018

W imieniu naszej firmy Strunobet-Migacz Sp. z o.o. pragniemy serdecznie podziękować za tak liczne przybycie do naszego stoiska na międzynarodowych energetycznych targach Bielskich – ENERGETAB.

Dziękujemy za wizytę, rozmowę oraz za miłą atmosferę którą zbudowaliśmy razem z Państwem. Dzięki tak bliskim relacją  wiem, iż jakość świadczonych przez nas usług jest ceniona na rynku i staramy się cały czas podnosić standardy ze względu na oczekiwania Państwa ale również po to by być coraz lepszym w tym co robimy.

Mamy nadzieję, że trzy targowe dni przyniosły Państwu wiele inspiracji w zakresie nowych kierunków w elektroenergetyce  a także umożliwiły uzyskanie wiedzy o naszych produktach, zarówno tych standardowych jak i o nowościach takich jak słupy kompozytowe o wszelakim zastosowaniu oraz słupy strunobetonowe stosowanych do budowy linii WN 110 kV, które tworzymy po to aby zaspokoić państwa oczekiwania względem naszej firmy i ciągle rozwijającego się rynku.

Otrzymane wyróżnienie za produkt stosowany w liniach wysokich napięć „Serię słupów strunobetonowych dla linii WN 110 kV typu przelotowego P1, P2, słupy mocne M3, M6, M9, słupy krańcowe KR” utwierdza nas w tym, iż ciężka praca naprawdę popłaca.

Dziękujemy za przybycie i liczmy na dalszą współpracę.

Do zobaczenia za rok!

Facebook


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/prokoder2/strunobet.pl/public_html/wp-content/plugins/arscode-social-slider/fblb_slider.php on line 47